TÖRZSKÖNYVEZÉSI MUNKATÁRS

Társaságunk, az ExtractumPharma Gyógyszergyártó, Forgalmazó és Szaktanácsadó zártkörűen működő részvénytársaság, munkatársat keres TÖRZSKÖNYVEZÉSI MUNKATÁRS munkakör betöltésére

Legfőbb feladatai:

  • Gyógyszerkészítmények új, belföldi és külföldi forgalomba hozatali engedélyezésének támogatása
  • Forgalomba hozatali engedélyek életciklus menedzsment feladatainak ellátása
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • Külföldi és belföldi partnerekkel törzskönyvezési témában kapcsolattartás
  • Információs adatbázisok kialakítása és naprakészen tartása
  • A gyógyszergyár társosztályaival való együttműködés, tájékoztatás, kapcsolattartás

Juttatások:

  • Kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos szakmai továbbképzési és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest vagy Kunfehértó (Bács-Kiskun vármegye)

Jelentkezési feltételek
  • Gyógyszerész/vegyész vagy egyéb szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum egy éves, törzskönyvezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú precizitás
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség (magyar, angol)
  • Jó szervezőkészség, önálló munkavégzés
  • Több éves szakmai tapasztalat előnyt jelent