Raktáros

Raktáros

Társaságunk, az ExtractumPharma Gyógyszergyártó, Forgalmazó és Szaktanácsadó zártkörűen működő részvénytársaság, munkatársat keres Raktáros munkakör betöltésére.

Legfőbb feladatai:

Az ExtractumPharma zrt. telephelyére beérkező áruk fogadása, átvételében való közreműködés
A raktárakban az előírt tárolási feltételek betartása
A GMP, baleset- és tűzvédelmi rendszabályok betartása
A raktárból alapanyagok, csomagolóanyagok kiadása a gyógyszergyárba
A raktárból árukiadás nagykereskedők részére

Előnyt jelent:

Raktározás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem mellett átlag feletti mértékben cafeteria juttatás
Munkába járás támogatás
Hosszú távú munkalehetőség, melyet jubileumi jutalommal honorálunk
Műszakpótlék már 14 órától

Munkavégzés helye: 6413 Kunfehértó (Bács-Kiskun megye), IV. körzet 6.

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a lugosit@expharma.hu e-mail címre legyen szíves eljuttatni.

Jelentkezési feltételek
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Középfokú számítástechnikai ismeret
  • Nagyfokú precizitás, teherbírás
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • B” kategóriás jogosítvány
  • Targoncakezelői jogosítvány