Meghatalmazott Személy (Qualified Person)

Társaságunk, az ExtractumPharma Gyógyszergyártó, Forgalmazó és Szaktanácsadó zártkörűen működő részvénytársaság, munkatársat keres Meghatalmazott Személy (Qualified Person) munkakör betöltésére

Legfőbb feladatai:
• Késztermékek felszabadítása
• Ömlesztett termékek csomagolásra való engedélyezése
• GMP, GCP és GDP előírások teljesülésének ellenőrzése
• Eltérések értékelése. lezárása
• Validálási és kvalifikálási dokumentumok ellenőrzése
• Az éves termékminőségi értékelésben történő részvétel
• Kockázatértékelési eljárások működtetése
• Aktív részvétel önellenőrzéseken
• Minőségbiztosítási SZME-k, dokumentumok írása és felújítása
• Közreműködés a beszállítók minősítésében

Juttatások:
• Folyamatos szakmai továbbképzési és fejlődési lehetőség
• Kiváló munkakörnyezet
• Versenyképes jövedelem mellett az átlagosnál nagyobb mértékű cafeteria juttatás és munkába járás támogatás

Jelentkezési feltételek
  • Gyógyszerész végzettség
  • Szilárd gyógyszerformák gyártásában, minőségellenőrzésében való jártasság
  • Meghatalmazott Személy (QP) pozícióban munkatapasztalat
  • Minimum középfokú, aktív szakmai és társalgási szintű szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, vállalat folyamat irányítási rendszerekben való jártasság
  • Nagyfokú precizitás
  • Jó szervező- és kommunikációs készség, önálló munkavégzés