ALAPANYAG-, KÉSZÁRU BESZERZÉSI ÉS KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI RÉSZLEGVEZETŐ

Társaságunk, az ExtractumPharma Gyógyszergyártó, Forgalmazó és Szaktanácsadó zártkörűen működő részvénytársaság, munkatársat keres ALAPANYAG-, KÉSZÁRU BESZERZÉSI ÉS KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI RÉSZLEGVEZETŐ munkakör betöltésére.

Legfőbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel és beszállítókal
  • Gyógyszeripari ható- és segédanyagok megrendelésének elkészítése
  • Megrendeléshez tartozó folyamatok ellenőrzés
  • Gazdasági, pénzügyi egyeztetések bonyolítása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszerzési és készletgazdálkodási stratégia követése
  • Beszerzési tevékenység bonyolítása hazai és nemzetközi gyártó cégekkel
  • Új beszállítók, termékek felkutatása
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Beszerzési szerződések előkészítése
  • Együttműködés társosztályokkal

Juttatások:

  • Dinamikusan növekvő magyar KKV vállalat
  • Gazdasági eredménytől függő éves jutalom
  • Céges mobiltelefon
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos szakmai továbbképzési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem mellett, teljes körű béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria)
  • Minden hétvége, ünnepnap szabad

Munkavégzés helye: Budapest, IV. ker. Megyeri út

Amennyiben álláshirdetésünk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a nemesj@expharma.hu és a lugosit@expharma.hu e-mail címre legyen szíves eljuttatni.

Jelentkezési feltételek
  • Felsőfokú végzettség
  • Szakirányú felsőfokú (kereskedelmi, gazdasági vagy logisztikai) végzettség esetén 2 év szakmai gyakorlat, preferáltan beszerzés vagy értékesítés területén
  • Nem szakirányú felsőfokú végzettség esetén 4 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás